Dvere

dvere-cadca

Moderné a kvalitné dvere za najlepšie ceny

Dvere sú súčasťou interiéru a dodávajú celkový dojem dizajnu miestnosti. A preto je dobré zvážiť a vybrať si ten správny odtieň. Máme pre Vás nachystaný široký výber interiérových ale aj vchodových dverí, stačí len prísť k nám a vybrať si tie správne dvere do vášho bytu či domu.

Interiérové dvere sa vyrábajú v normovaných rozmeroch šírky 60, 70, 80, 90, 125, 145 cm (stretávame sa aj s dverami 100, 110, 165, 185 cm) a výšky 197 cm. Možno vyrobiť aj atypické rozmery do šírky krídla 110 cm, dvojkrídlové dvere do šírky 220 cm a výšky 230 cm.

Ponúkame Vám:

  • interiérové dvere
  • vchodové dvere
  • bezpečnostné dvere

Interiérové dvere tvorí:

Obvodový rám, ktorý vyrobený z masívneho dreva resp. z mdf. Jednotlivé časti rámu sú spojené oceľovými sponami, prípadne zlepené. Hlavnou funkciou rámu je zaručiť stabilitu dverného krídla, tvarovú stálosť, tuhosť a pevnosť uchytenia závesu dverí. Vnútro dverí (výplň) tvorí voština odľahčená DTD doska a plná DTD doska.

Montáž

Neviete si rady s montážou vašich dverí? Nerobte si starosti. Naši pracovníci sa o to postarajú. Vy relaxujte a my sa o všetko postaráme.

Dovoz

Ak u nás nakúpite nad 30€, dovoz tovaru v meste Čadca máte zadarmo.  Mimo mesta Čadca a pod nákup 30€ si účtujeme 0,55€ / km.

Výrobcovia a on-line katalóg

Klikni na logo výrobcu a sleduj on-line katalóg.

dvere-cadca-dredvere-cadca-invadoporta-doors-dvere-cadca